Malowanie oraz gładzie natryskowe agregatem hydrodynamicznym

Dzięki tej metodzie minimalizujemy czas wykonania zlecenia ,
Zyskujemy wysoką wydajność materiału,
Uzyskujemy wysoką jakość wykańczanej powierzchni
gładź docierana mechanicznie z użyciem odkurzacza przemysłowego

Kompleksowe wykończenia łazienek 
mieszkań 
domów
biur

Filtr wody -montaż -odwrócona osmoza

Dzień dobry proponuję montaż wraz z kompletem filtrów

Sześciostopniowy system odwróconej osmozy RO 6 SOO-5M-12

Dziękujemy za zainteresowanie naszym montażem systemu filtracji wody metodą odwróconej osmozy.
Możecie stać się użytkownikami doskonałego systemu filtracji wody ,który z dużą efektywnością redukuje ilość prawie wszystkich zanieczyszczeń wody , między innymi organicznych i nieorganicznych związków oraz eliminuje zły smak i zapach. system ten wykorzystuje ciśnienie domowej instalacji wodnej do odwrócenia naturalnego procesu fizycznego zwanego osmozą . woda pod ciśnieniem przepuszczana jest przez półprzepuszczalną membranę która zatrzymuje zawarte w niej minerały i zanieczyszczenia . 

Oczyszczona woda pitna zostaje skierowana do wylewki lub zmagazynowana w zbiorniku. Nieczystości natomiast zostają skierowane do odpływu wody kanalizacyjnej.

stopień stężenia nieczystości określany jest liczbą całkowicie rozpuszczonych związków stałych(TDS) 

system składa się ze standardowych 10" wymiennych wkładów filtracji wstępnej i końcowej. Wkłady wstępne zatrzymują osady i chlor zanim woda z sieci zostanie podana na membranę osmotyczną. Wkłady końcowe poprawiają smak wody i eliminują śladowe substancje lotne ,które są efektem przepuszczania wody przez membranę osmotyczną , zanim czysta woda zostanie podana na wylewkę. Wkład mineralizator wzbogaca wodę w składniki mineralne potrzebne do życia człowieka takie jak : magnez , potas , wapń , natomiast jonizator(opcjonalnie) wkład jonizujący zawiera specjalne złoże , które wzbogaca wodę w "negative ions" ,wkład ten instaluje się jako ostatni stopień filtracji w systemach osmotycznych. aby zapobiec marnotrawieniu wody , zawór odcinający zamyka dopływ wody gdy zbiornik jest pełny, a wylewka zamknięta . System ten zapewni państwu niewyczerpane źródło krystalicznie czystej wody, idealnej do picia, przygotowania potraw oraz innych celów . Potrawy będą smaczne i będą ładnie się prezentować . Posiadając w zasięgu ręki źródło wysokiej jakości wody osmotycznej eliminuje potrzebę zaopatrywania się w wodę butelkową .

POZDRAWIAM I ZACHĘCAM DO KUPNA

Strona stworzona za pomocą Kreatora WWW. Copyright nazwa.pl